تنها مؤسسه آموزش زبان آلمانی مورد تأیید آلمان در ایران

بهمن ۲۵, ۱۳۹۸ توسط Ferdos980
deutschlernenn-1200x537.jpg

اطلاعاتی برای کسانی که می خواهند در قرن ۲۱ در صف پیشروان باشند. آلمانی به عنوان زبان اول یا دوم بیش از ۱۲۵ میلیون نفر، از زبان‌های مهم فرهنگی، علمی و محاوره ای دنیاست. در اروپا زبان مادری ۱۰۱ میلیون نفر آلمانی است: آلمانی علاوه بر آلمان، اتریش و بخش‌هایی از سوئیس در لیشتن اشتاین، لوکزامبورگ و بخش‌هایی از شمال ایتالیا، شرق بلژیک و شرق فرانسه نیز صحبت می‌شود. در سطح بین المللی آلمانی پس از چینی، انگلیسی، اسپانیایی، روسی و هندی در رتبه ششم است. در نهادهای اتحادیه اروپا، آلمانی پس از انگلیسی، در کنار زبان فرانسه در زمره زبان‌های مهم کاری می‌باشد.

چرا آلمانی بیاموزیم؟

کسی که آلمانی می‌داند، می‌تواند نوشته‌های نویسندگان بزرگ قرن‌های گذشته مانند گوته، شیلر و برشت را به زبان اصلی بخواند، در شرح زندگی نامه خود به این مطلب خاص اشاره نماید (بسیاری از شرکت‌ها در پی داوطلبانی‌اند که زبان آلمانی می‌دانند)، در دانشگاه‌های آلمان، اتریش و سوئیس به طور رایگان تحصیل کند، به فستیوال فیلم برلین برود، در جشن اکتبر در مونیخ و یا در کارناوال کلن شرکت کند، آخرین مقالات و کتاب‌های علمی را مطالعه کند (در زمینه مقالات علمی آلمان در مقام دوم است. ۲۸٪ تمام کتاب‌های علمی که در سطح بین الملل منتشر می‌شود، آلمانی است)، در سطح بین المللی اعلام داوطلبی نماید – آلمانی یکی از زبان‌های رسمی اتحادیه اروپاست و در بسیاری از شرکت‌ها و نهادهای بین المللی مورد استفاده دارد.

مؤسسه آموزش زبان آلمانی در تهران

سفارت آلمان در تهران برای پیش‌برد و حمایت از تفاهم بین آلمان و ایران در سال ۱۹۹۵ «مؤسسه آموزش زبان آلمانی در تهران» را تأسیس کرد. طی مدت کوتاهی این مؤسسه تبدیل به مرکز مهمی برای آموزش و باز آموری زبان آلمانی شد. در سال ۲۰۰۹ بیش از ۵۰۰۰ نفر در این انستیتو برای دوره‌های ابتدائی، متوسطه و پیشرفته ثبت نام کرده بودند. در این مؤسسه تمام امتحانات انستیتو گوته برگزار می‌شود. برای تعیین سطح قابلیت داوطلبان ایرانی تحصیل در آلمان Testdaf و از سال ۲۰۰۷ TestAS در این مؤسسه برگزار می‌گردد.

همه شرکت کنندگان در کلاس‌ها می‌توانند از کتابخانه (آلمانی: نقطه گفتگو) مؤسسه استفاده نمایند. اطلاعات بیشتر در مورد مؤسسه زبان آلمانی تهران و در مورد کلاس‌ها، زمان‌های ثبت نام، نشانی‌ها را در سایت اینترنتی مؤسسه می‌یابید.

وبسایت مؤسسه آموزش زبان آلمانی 

اطلاعات پیرامون تبادل آموزشی


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


سؤالی دارید؟

اکنون با ما تماس بگیرید

تأکید ما همواره بر این است که کلیه مطالب سایت را با دقت مطالعه کنید.

خواهش‌مندیم جهت کنجکاوی از تماس بی مورد جداً خودداری نمایید.


مشاور عمان

96896055257+مشاوره ایران

uM:n{ویزای کشورهای شینگن کشورهای ویزا شینگن ویزای شینگن کشورها کشورهای ویزای شینگن کشورهای ویزای شنگن لیست کشورهای ویزای شینگن ویزا شینگن کشورها
ما را دنبال کنید

گروه فردوس در شبکه‌های اجتماعی

در هر یک از شبکه‌های اجتماعی ما یک آفر عالی داریم.کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه یکتا فردوس محفوظ است.