شما چه انجام می‌دهید؟

ما برای شما چه کار انجام خواهیم داد؟

فرایند صدور ویزاهای صعب الحصول مانند ویزاهای شینگن نیازمند همکاری متقابل از طرف متقاضی و کارگزار است، لذا جهت تسریع در فرایند صدور ویزا مطالب این صفحه را با دقت کامل مطالعه نمایید.

همکاری متقابل جهت تسریع در فرایند صدور ویزا

پروسژر و فرایند کاری و اهمیت هر قدم بر اساس درصد اهمیت از ۱۰۰٪ تا صدور ویزا


پروسه انجام هر کاری باید مشخص باشد تا متقاضی آمادگی همه جانبه برای امرار معاش، برنامه ریزی صحیح، واگذار کردن کسب و کار، فروش و… خود را بر اساس برنامه مدون انجام دهد.

ما در این‌جا بر اساس تجربه چندین ساله فرایند صدور ویزا را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بر همین مبنا بتوانید متعادل پیش بروید و هیچ گونه ضرری به شما وارد نشود.

اگر قصد دارید از همان ابتدا منزل، تجهیزات منزل و یا خودروی خود را بفروشید یا کسب و کار خود را واگذار کنید، دست نگه دارید. این تصمیم بسیار نادرست است، ما قبل از مصلحت خود جهت پیش بردن معامله شما، در ابتدا به مصلحت شما می‌اندیشیم.

در نظر داشته باشید پس از صدور ویزا، شما تا حد اکثر ۶ ماه فرصت دارید تا همه کارهای‌تان را انجام و سپس مهاجرت کنید.

35%

مشاوره و درخواست وقت مصاحبه سفارت


45%

آماده سازی مدارک کامل


20%

مصاحبه و ارائه مدارک به سفارت


100%

صدور ویزا

گام به گام پروسه صدرو ویزا در زیر آمده است.

جهت اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به صدور ویزا مراجعه نمایید.

جهت درخواست وقت مصاحبه به صفحه وقت مصاحبه سفارت مراجعه نمایید.

در صورتی که از هزینه‌ها اطلاع ندارید به این بخش حتماً مراجعه نمایید.


۱- مشاوره

قبل از انجام هر کار با ما مشاوره کاملاً رایگان داشته باشید. این کار باعث می‌شود تا با هم‌دیگر شرایط را سنجیده و تصمیم بهتری بگیرید.


۲- فرم‌ها و مدارک

پس از مشاوره طبق بخش مربوط به سفارت هر کشور فرم‌ها را دانلود کرده، مدارک شخصی(کارت ملی، شناسنامه، سند ازدواج و…) خود را ترجمه و تکمیل کنید.


۳- گردش حساب و تمکن مالی

به یاد داشته باشید که شما ملزم به ارائه پرینت مهر شده گردش حساب مالی خود یا سرپرست‌تان به سفارت هستید، این پرینت جز مهم‌ترین مدارک به شمار می‌رود.

۴- درخواست وقت مصاحبه

در صورتی که پس از مشاوره، خود را واجد شرایط دیدید و توانائی ارائه ‘مدارک و تمکن مالی’ دارید، از طریق درخواست وقت مصاحبه سفارت می‌توانید اقدام به این کار نمایید.


۵- مدت زمان انتظار وقت مصاحبه

از زمان درخواست وقت مصاحبه تا تعیین وقت مصاحبه معمولاً در روزهای عادی حد اکثر تا ۴۵ روز و در فصل‌های مسافرت حد اکثر تا ۶۰ روز زمان می‌برد.


۶- صدور ویزا

از روز مصاحبه و ارائه مدارک بسته به سفارت معمولاً کشورهای شینگن تا حد اکثر ۲۱ روز و کانادا تا حد اکثر ۶۰ روز زمان می‌برد تا ویزا صادر گردد.

مهاجرت به اروپا مهاجرت به اروپا یا کانادا مهاجرت به اروپا پناهندگی مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه مهاجرت به اروپا با 16000 یورو مهاجرت به اروپا از طریق تخصص مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری مهاجرت به اروپا برای کار مهاجرت به اروپا از طریق ترکیه مهاجرت به اروپا با هزینه کم
سؤالی دارید؟

اکنون با ما تماس بگیرید

تأکید ما همواره بر این است که کلیه مطالب سایت را با دقت مطالعه کنید.

خواهش‌مندیم جهت کنجکاوی از تماس بی مورد جداً خودداری نمایید.


مشاور عمان

96896055257+مشاوره ایران

uM:n{ویزای کشورهای شینگن کشورهای ویزا شینگن ویزای شینگن کشورها کشورهای ویزای شینگن کشورهای ویزای شنگن لیست کشورهای ویزای شینگن ویزا شینگن کشورها
ما را دنبال کنید

گروه فردوس در شبکه‌های اجتماعی

در هر یک از شبکه‌های اجتماعی ما یک آفر عالی داریم.کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه یکتا فردوس محفوظ است.