فهرست مترجمان رسمی قوه قضاییه

مرداد ۳, ۱۳۹۹ توسط Ferdos980
سامانه-مترجمین-سنام.jpg

فهرست مترجمان رسمی قوه قضاییه

اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه یکی از قدیمی‌ترین ارکان دادگستری است که سابقه تشکیل آن به عدلیه نوین و حتی پیشتر باز می­‌گردد. این اداره کل متشکل از دو بخش “اسناد” و “امور مترجمان رسمی” است. بخش اسناد که متولی اصلی ساماندهی اسناد و پرونده‌های مختومه قضایی در کشور است قبلاً با نام دفتر کل اسناد و کتابخانه‌های قوه قضائیه فعالیت می‌کرده است. بخش مترجمان رسمی نیز متولی اصلی رسیدگی به امور مترجمان رسمی کشور است که در گذشته با نام اداره کل فنی قوه قضائیه شناخته می‌شده است. این ادارات کل پس از چند سال ادغام در اداره کل امور حقوقی،اسناد و مترجمان رسمی قوه قضاییه به جهت تفاوت مأموریت‌ها و اهداف و لزوم تقویت تشکیلات و ساختار سازمانی منفک شده و به یک اداره کل جدید تبدیل شدند. بنابراین اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی که از آغاز سال 1392 از اداره کل امور حقوقی منفک شد در حال حاضر وظایفی که دو اداره کل اسناد و مترجمان در گذشته انجام می‌دادند را با توان و قدرت بیشتری انجام می‌دهد.
ضرورت اتخاذ و اعمال راهبردها و رویکرد­های نوین مدیریتی در دو حوزۀ اسنادی و مترجمان رسمی، از اهداف مهم ایجاد تحولات ساختاری در این حیطه بوده است. هر چند ادارات تابعه این اداره کل از سابقه‌ای دیرین برخوردار هستند، اما همین امر، قدمت رویه‌ها و عدم تحول در هر دو حوزه اسناد و مترجمان را در پی داشته است. امید است، اعمال تغییرات نوین در مأموریت‌­های پیشین، موجب دستیابی به بسیاری از اهداف و طرح­‌های مغفول مانده در حوزۀ مترجمان و اسناد شود.

در این‌جا شرکت فردوس جهت سهولت و اطمینان در سپردن مدارک اصلی خود به دار الترجمه و مترجمین سامانه‌ای را در اختیار شما قرار داده است تا از طریق آن بتوانید مدارک رسمی خود را ترجمه کنید.

جهت ترجمه اسناد رسمی خود می‌توانید به مترجمان رسمی قوه قضاییه مراجعه کنید.

سامانه نرم افزاری اسناد و امور مترجمان

 

استعلام اصالت تمبر ترجمه


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


سؤالی دارید؟

اکنون با ما تماس بگیرید

تأکید ما همواره بر این است که کلیه مطالب سایت را با دقت مطالعه کنید.

خواهش‌مندیم جهت کنجکاوی از تماس بی مورد جداً خودداری نمایید.


مشاور عمان

96896055257+مشاوره ایران

uM:n{ویزای کشورهای شینگن کشورهای ویزا شینگن ویزای شینگن کشورها کشورهای ویزای شینگن کشورهای ویزای شنگن لیست کشورهای ویزای شینگن ویزا شینگن کشورها
ما را دنبال کنید

گروه فردوس در شبکه‌های اجتماعی

در هر یک از شبکه‌های اجتماعی ما یک آفر عالی داریم.کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه یکتا فردوس محفوظ است.